پیام همسر هادی نوروزی به خانواده رضا احدی / اتفاق تلخ دیگری برای همسرکاپیتان مرحوم پرسپولیس

این بار قرعه مرگ به نام رضا احدی یا همان رودی فولر استقلالی‌ها زده شد تا پروازش را از روی تخت بیمارستان به دیار باقی آغاز کند. صبح دیروز وقتی خبر فوت رضا احدی به گوش جامعه فوتبال ایران رسید، معصومه ابراهیم‌پور همسر هادی نوروزی فقیدگفت: «متأسفانه طی ماه‌های اخیر به صورت مداوم خبرهای تلخی می‌شنویم که باور و هضم آن بسیار مشکل است.

 

من و سایر اعضای خانواده‌ام هنوز نتوانسته‌ایم خبر تلخ فوت آقا رضا احدی که یکی از بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین بازیکنان باشگاه استقلال بودند را باور کنیم. من برای خانواده ایشان صبر آرزو می‌کنم و همچنین این مصیبت بزرگ را به خانواده ورزش ایران تسلیت می‌گویم.» ابراهیم‌پور اضافه کرد: «وقتی هادی فوت کرد، استقلالی‌ها هم مثل پرسپولیسی‌ها سوگوار هادی شدند و حالا این وظیفه من و سایر پرسپولیسی‌‌هاست که غم بزرگ فقدان بازیکن محبوب استقلال را به جامعه ورزش تسلیت بگوییم و خود را در غم خانواده محترم احدی شریک بدانیم.

 

می‌دانم غم از دست دادن آقای احدی برای خانواده ایشان بسیار سخت خواهد بود اما برای نزدیکان مرحوم احدی آرزوی صبر از خداوند را دارم و برای روح آن مرحوم هم آرزوی آمرزش و آرامش را دارم.» همسر مرحوم هادی نوروزی در حالی این حرف‌ها را به زبان می‌آورد که صبح دیروز، خودش خبر تلخ دیگری را شنید و پدربزرگش به دیار باقی شتافت. به همین خاطر خانواده هادی نوروزی دیروز راهی شمال کشور و شهرستان بابل شدند تا در مراسم تشییع و خاکسپاری پدربزرگ خانم ابراهیم‌پور شرکت کنند که در چنین شرایطی خبر فوت رضا احدی به گوش خانواده نوروزی نیز رسید.

۱۱۶

خبر ورزشی

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

دانلود آهنگ جدید