ماندانا کریمی، جدیدترین بازیگر ایرانی الاصل سینمای هند +تصویر

 ماندانا کریمی متولد تهران و ایران است مادرش ایرانی الاصل و پدر پدرش هندی بوده است. کریمی در ریالیتی شوی «بیگ باس ۹» در هند شرکت کرد و توانست مقام دوم را در پایان این برنامه پرببینده در هند بدست بیاورد. وبیش از پیش مورد توجه مردم قرار بگیرد.

 

ماندانا کریمی در آگهی های تبلیغاتی بی شماری در کنار شاهرخ خان کرینا کاپورسیف علی خان و شاهد کاپور حضور پیدا کرده و در عرصه سینما او در فیلم هایی مانند Bhaag Johnny،, Kya Kool Hai Hum 3 ،Main Aur Charlesنقش آفرینی کرده است.

 

ماندانا کریمی می گوید در ایران هفت هشت ساله بود که شعله را تماشا کرد. او می گوید به فیلم های مجید مجیدی علاقه دارد.

 

ماندانا کریمی احساس یک خارجی را در سینمای هند ندارد. او می گوید چون پدربزرگش هندی بود زبان هندی را می فهمید اما نمی توانست به این زبان حرف بزند حضور در برنامه تلویزیونی بیگ باس به یادگیری این زبان کمک کرد.

 

کریمی در ایران بزرگ شده است.می گوید در کودکی بسیار خجالتی و آرام بودم.  او مدتی مهماندار هواپیما بود  اما از این کار استعفا می دهد و  سال ۲۰۱۰ پس از حضور در چندین پروژه  بین المللی در زمینه مد به هند می آید و ماندگار می شود.

 

یکی از مشهورترین چهره های زن سینمای هند که  خارجی است و مادری انگلیسی دارد کاترینا کیف است.ماندانا می گوید لطفا من را با او مقایسه نکنید.نمی خواهم شبیه او باشم. کاترینا به شدت موفق است و برای رسیدن به این موقعیت سخت تلاش کرده است. من ایمان دارم که می توانم اندازه او در هند موفق باشم.

کافه سینما

[del.icio.us] [Facebook] [Google] [Technorati] [Twitter] [Yahoo!] [Email]

گوشی

ورزشی